„Bruslí celá třída“, „Bruslí celý podnik“ a „Bruslí celá veřejnost“, tak se jmenují závody, kde spolu budou soupeřit skupiny závodníků na in-line. Akci pořádá ve středu 4. října Krajská hygienická stanice, Územní pracoviště Kolín ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze, Fakultou tělesné výchovy a sportu (UK FTVS), asistovat budou pracovníci Oblastního střediska zdravotnické záchranné služby Kolín - Nymburk. Bruslit se bude na ulici U Nemocnice - před budovou hygienické stanice.

 Závodit se začne ve 13 hodin, měřit rychlost budou strážníci kolínské městské policie. Kdo žádné in-line brusle nevlastní, zoufat nemusí, na místě bude fungovat půjčovna. Navíc se v rámci doprovodného programu budou konat lekce jízdy na bruslích, lektorované zkušenými instruktory UK FTVS.

 Přihlášky za podniky a školy je možné zasílat na e-mailovou adresu: hp@khsstc-ko.cz (kde se též v případě zájmu dozvíte bližší informace) nebo klasicky poštou na adresu: Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze, Územní pracoviště v Kolíně, U nemocnice 3, 280 01, Kolín.

 Každé dítě po skončení závodů obdrží diplom za účast a tři nejlepší z každé kategorie získají diplom a malý dárek. Děti do 12 let se závodů mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodičů.
kop