S platností od 1. července dochází ke změně ve vedení firmy TPCA. Pozici prezidenta opouští Masatake Enomoto a na jeho místo přichází dosavadní viceprezident pro výrobu Satoši Takae. Jean Pierre Chantossel zůstává na pozici výkonného viceprezidenta TPCA.

Automobilka Toyota Peugeot Citroen Automobile, založená v roce 2002 na zelené louce, úspěšně zvládla období implementace v České republice. Tato důležitá etapa byla symbolicky završena oficiálním otevřením továrny 31. května 2005.

Masatake Enomoto, původní profesí právník, byl v roce 2001 jmenován vedoucím projektu malého vozu vyvíjeného firmami Toyota a PSA Peugeot Citroen. Později se podílel na výběru lokality pro nový automobilový závod a na vyjednávání podmínek s kandidátskými zeměmi. Jeho úkolem bylo připravit půdu pro nový automobilový závod a nastartovat výrobu. Po úspěšném zvládnutí své mise se Masatake Enomoto vrací zpět do své mateřské firmy Toyota Motor Corporation.

Místo prezidenta přebírá diplomovaný inženýr Satoši Takae, který celou svou profesní kariéru strávil na různých výrobních pozicích v továrnách Toyoty v Tsutsumi (Japonsko) a TMMK (USA). Na pozici viceprezidenta TPCA pro výrobu dohlížel na vývoj a instalaci výrobních technologií pro nový závod a následně na úspěšný rozjezd výroby. Jeho krátkodobým úkolem je dosáhnout plné výrobní kapacity plánované na počátek roku 2006 a v budoucnu dovést TPCA na špičku evropských automobilových závodů, co se týká kvality a efektivity výroby.
tisková zpráva TPCA