Kolínský hokej slaví 90. výročí své existence a v rámci oslav nachystal pro fanoušky od loňského podzimu už tři velké akce. V areálu stadiónu koncertoval  Michal David, významní hráči historie klubu sehráli exhibiční zápas s veteránskou reprezentací ČR vedenou kolínskou legendou Janem Gustou Havlem a nyní je na řadě akce nazvaná akce nazvaná Dobrý hokej.

Na zimním stadiónu se v sobotu 11. března od 18 h. uskuteční speciální zápas, v němž se utkají kolínské osobnosti s proslulým týmem Real Top Praha, sestaveným z bývalých hokejistů, fotbalistů a celebrit.

Sestavy budou zkompletovány až před utkáním, v obou týmech se ale určitě představí řada známých jmen. Za mužstvo domácích, které zápas odehraje pod názvem COOL IN tým, nastoupí Lukáš Wagenknecht (G), Jiří Honz, Jiří Balík, Jiří Kampe, Josef Malý, Luboš From, David Dvořák, Tomáš Paroubek, Lukáš Krejčík, Josef Nutil, Jan Veselý, Kateřina Ivičičová, Martin Taftl, Petr Martínek či Jan Širc.

Velká jména jsou i mezi hráči, kteří si zahrají za Real Top Praha - účast potvrdili fotbalisté Jiří Novotný, Patrik Berger, Karel Poborský, David Lafata, Milan Baroš, Jan Koller, Vladimír Šmicer a Pavel Kuka, kuchař Přemek Forejt či herec Jakub Kohák.

Akce je od počátku organizována jako charitativní a výtěžek pomůže čtyřletému Davídkovi Padelkovi z Kolína v jeho boji s autismem a dalšími zdravotními komplikacemi. "Nesmírné díky patří i organizátorům, hráčům, sponzorům, všem účastníkům a návštěvníkům exhibičního utkání Dobrého hokeje, věnovanému na pomoc našemu Davídkovi. Díky financím z utkání můžeme Davídkovi zaplatit dvoutýdenní terapeutický pobyt ve Volnu. Během tohoto pobytu podstoupí intenzivní speciální terapie pro rozvoj psychických i fyzických funkcích a socializace," děkuje Davídkova rodina.

Vstupenky za 100 korun jsou v prodeji on-line skrze klubovou aplikaci, děti do dvanácti let mají vstup zdarma.