Zápasy "áčka" kolínského hokejového klubu mají v posledních letech největší návštěvnost ve městě a k tomu početné jádro věrných příznivců. Ostře sledovaným datem je proto zahájení prodeje permanentních vstupenek, neboť v prodeji je i varianta vstupenky přímo na konkrétní sedadla na severní a západní tribuně, jejichž počet je omezen.

Hokejové fanoušky jistě potěší, že oproti loňské sezóně stoupla cena permanentek téměř nezaznamenatelně - verze pro základní část, během níž v první lize v ročníku 2024/25 proběhne 26 domácích utkání, stojí o 50 korun více než před rokem (loni 2.600, letos 2.650 korun) a permanentka, jejíž součástí jsou rovněž případné domácí duely play-off, se letos stejně jako loni prodává za 3.000 korun.

Letošní novinkou je exkluzivní permanentka nazvaná ´Opravdový fanoušek´, prodávaná za 4.500 korun. Ta zahrnuje vstupenku na celou sezónu včetně play-off, dres na sezónu 2024/2025 s vlastním jménem a číslem a též podpis vybraného hráče. Dres bude majitelům permanentky předán osobně při prvním domácím zápase sezóny, pokud si permanentku koupí do 10. srpna.

Permanentní vstupenky jsou v prodeji on-line na klubovém webu (tady) nebo po telefonické domluvě na sekretariátu klubu (tel. 725 924 140).